Tapetování


Napadlo vás už někdy, že nemusíte bydlet mezi bílými stěnami? Chcete-li vyzkoušet něco veselejšího, živějšího nebo naopak elegantního a klidného, je pro vás tapetování to pravé. Barevných kombinací a vzorů je nepočítaně, vybrat si můžete skutečně cokoli. Je všeobecně známo, že teplé barvy navozují veselou a povzbudivou náladu. Barvy studené naopak spíš uklidňují a dodávají prostoru vzdušnost. Světlé barvy opticky interiér rozšíří a zvětší, naopak hodně syté a tmavší odstíny prostor zužují, zato působí elegantně a příjemně. Vyberte si správné tapety a tapetování přenechte nám. Nezávaznou poptávku můžete odeslat zde.

Máte pocit, že se tapety nosily před padesáti lety? Omyl! Díky nejrůznějším designovým provedením, nápaditým texturám a širokému výběru materiálů jsou tapety stále oblíbeným prvkem dekorace interiérů.

Nechce se vám do tapetování? Bojíte se, že to nezvládnete, že vám tapety nebudou držet nebo je nedokážete nalepit správně k sobě a pokazíte tak celý efekt designu tapety? Žádný strach, od toho jsme tu my. Tapetování je naším oborem již řadu let, o čemž svědčí dlouhá řada našich spokojených zákazníků. Nahlédněte do galerie referencí a přesvědčte se o kvalitě práce našich tapetářů. Vybírejte si pouze profesionální tapetáře, mnohokrát se stalo, že nás zákazníci vyhledali na předělání nevydařené realizace, kterou prováděla „levná“ konkurence. V těchto případech bývá bohužel použitý materiál již zničen.

Základem pro tapetování jsou barevně a materiálově sladěné tapety. Jakmile si vyberete vhodnou tapetu, může tapetování začít. Pošlete nám nezávaznou poptávku zde.