Malby na zeď


Chcete-li se v interiéru cítit dobře, musí se vám líbit. Platí to o domově, kanceláři i obchodních prostorech. Správná volba barevného podkladu vám pomůže navodit požadovanou atmosféru. Celkový dojem z místnosti lze umocnit použitím malby na zeď. Malby podněcují tvořivost, rozvíjejí fantazii a smyslovou citlivost. Jsou dokonalým prostředkem pro vybočení z jednotvárnosti, umožní vám odlišit se a přitom zachovat v prostoru eleganci.

Zabýváme se tvorbou dekorací na vnější i vnitřní stěny v soukromých i komerčních objektech. Pokud potřebujete vytvořit na fasádu domu reklamní malby, zviditelnit váš slogan nebo originálně vyzdobit vnitřní prostory, neváhejte se na nás obrátit. Malby na zeď zaujmou a zároveň přispívají k tomu, že si vás lidé snáze zapamatují.

Cena práce se odvíjí od velikosti plochy, počtu barev a celkové náročnosti, není možné ji předem přesně určit. Zašlete nám fotografii plochy mailem (renovart@seznam.cz) nebo si dohodneme telefonicky schůzku, kde vyslechneme vaše požadavky a sdělíme vám odhad ceny. Využít můžete také náš poptávkový formulář zde.

Nejste si jisti, jak ve vašem interiéru správně zkombinovat barvy? Přemýšlíte, jak dosáhnout požadovaného efektu, zda se vám hodí více tapeta nebo malby na zeď? Prohlédněte si reference v naší fotogalerii a inspirujte se.

Jsme si vědomi, že lidské vnímání je velmi rozmanité, proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Cena se odvíjí vždy od náročnosti a velikosti plochy malby. Objednejte si u nás i vy originální malby na zeď, reklamní malby na fasádu domu nebo obrazy na stěny interiéru. Po dohodě vám připravíme předběžné návrhy designu. Jsme odborní malíři, zvládneme nakreslit libovolné výtvarné motivy podle vašeho přání. Služby poskytujeme v regionu Praha a blízkém okolí.